Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nasıl Kullanılır ?

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nasıl Kullanılır ?

Bepanthol Cilt Bakım Kremi’nin 100 gr’lık ve 30 gramlık formları var ve açıldıktan sonra 24 ay ömrü oluyor­. Tüp halinde olan Bepanthol cilt bakım kreminin en beğendiğim özelliklerini size şöyle sıralayabilirim.

Tamam biskrem yemiyoruz ama bir cilt bakım kremininde kıvamının akışkan olma­sı önemli. Anın­da cilt tarafından emilmesi, sürüldüğünde yağlı bir his bırakmaması­. Su bazlı bir yapıdadır­. Dudaklarımı nemlendirmek için de geceleri sürüyorum­. Çabucak emildiği gibi, dudakları da yumuşacık yapmakta­dır­­.  Dudak kuruluğu yaşayanlara şiddetle tavsiye ederim. Hemen etkisini göstermekte ve çatlamış dudakları da onarmaktadır.

Üstelik muhteviyatın­da parfüm, paraben ve renklendirici bulunmuyor. Eczaneler­de kolaylıkla bulunabiliyor­. El ve yüz için yazmasına bakmadan, cildini­zin kurumuş, çatlamış ve gerginleşen  her bölgesinde rahatlıkla uygulaya­bilirsiniz­. Kış yaklaşırken  elimin daha çok gideceği bu krem, cildimi rutubetli tutarak kol ve bacaklarımı da kurumaktan kurtaracak­. Henüz denemediyseniz çok şey kaçırmış olacağınızı söyleyebilirim­. Çabuk emilen  ve cildin rutubetli kalmasına imkan veren  Bepanthol Cilt Bakım Kremi favori kremlerinizin arasında yerini almalı.